Home » Jaunumi »

Ir izskanējis bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāls “Bauskas novada toņi un pustoņi ”. Bija prieks 14.martā satikt skolēnus, skolotājus, viņu vecākus no visa plašā Bauskas novada mākslas darbu izstādē “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi”, kopā rosīties radošajās darbnīcās, baudīt brīnišķīgu koncertu! Paldies jums visiem – jaunajiem māksliniekiem un mūziķiem, iedvesmotājiem un atbalstītājiem, organizatoriem un viesiem, līdzjutējiem un skatītājiem – par ieguldīto darbu, lieliskajām idejām un pozitīvo enerģiju!

Šeit https://failiem.lv/u/27dyrnznj jūs atradīsiet festivāla fotogrāfijas atmiņām no festivāla. Fotogrāfiju autors ir Ģirts Donerblics.

Bauskas novada kārtai iesniegti ap 100 darbi no  desmit novada skolām un Bauskas Bērnu un jauniešu centra septiņām interešu izglītības grupām. Konkursam pieteikta arī tērpu kolekcija no Vecumnieku vidusskolas. Izstādē piedalās Bauskas pamatskola, Bauskas Valsts ģimnāzija, Griķu pamatskola, Iecavas pamatskola, Pilsrundāles vidusskola, Skaistkalnes vidusskola, Stelpes sākumskola, Uzvaras pamatskola, Vecumnieku vidusskola, Zālītes speciālā pamatskola. Bauskas Bērnu un jauniešu centru ar 30 darbiem pārstāv Gleznošanas, Keramikas, Tekstildizaina, Modernās amatniecības pulciņi.  Pavediena tēlniecības grupa, Leļļu darbnīca “Kamolītis” un darbnīca “Dari, darini, darbojies” iesnieguši kopdarbus.

Pielikumā mākslas darbu konkursa un tērpu skates  vērtēšanas protokols. vert_protokols_14_03_23

Pasākuma mērķis un uzdevumi ir stiprināt bērnu un jauniešu patriotismu un valstisko apziņu, bagātināt kultūrvēsturisko pieredzi, veicināt radošo spēju attīstību un iniciatīvu izteikt sevi ar dažādiem mākslas izteiksmes līdzekļiem, kā arī  sniegt iespēju konkursa un tērpu skates dalībniekiem 3. jūnijā piedalīties VI Latvijas bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla „Toņi un pustoņi” mākslas programmās.Tas veicinās izglītības iestāžu mākslas pedagogu sadarbību un pieredzes apmaiņu.

Pēc žūrijas vērtējuma 2.kārtai izvirzītie darbi:

Simātiju balvas: